برای استفاده از خدمات و امکانات ان تارنما لازم است که مفاد این توافقنامه و قوانین را که در ذیل آمده است بطور کامل مطالعه نموده و موافقت خود را با تمامی قسمتها و بخشها آن اعلام دارید. استفاده از خدمات و محصولات به این معناست که کاربر ضمن مطالعه کامل مفاد این توافقنامه فرصت لازم برای انجام بررسی‌های قانونی و حقوقی در مورد آن را داشته است لذا هرگونه استفاده از خدمات و امکانات این سایت بمنزله پذیرش این توافقنامه و قوانین است.

قوانین تجاری حاکم در این تارنما مربوط به دو دسته کلی خدمات و محصولات می‌باشد که هر کدام به طور مجزا تشریح می‌گردد. با توجه به اینکه ممکن است به دلایل گوناگون، قوانین به‌روز شوند، لذا توصیه می‌شود تا هر چند وقت نسبت به مطاله دقیق و کامل این صفحه اقدام نمائید. بدیهی است هرگونه اختلاف احتمالی که ناشی از عدم مطالعه قوانین تارنما باشد، باعث رد مسئولیت برای تارنما خواهد شد و مخاطب (مشتری) تمام عواقب را بر عهده خواهد گرفت.

این تارنما متعلق است به کانون آگهی و تبلیغات پلاک یک، دارای مجوز شماره ۹۰۷ از اداره فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی ایران و لذا قوانین حاکم بر کشور ایران در مورد این تارنما نیز حاکم بوده و پذیرفته شده است و به مین دلیل منطبق با قوانین مصوب تجارت الکترونیک نیز می‌باشد. تنها پل ارتباطی مشتریان با تارنما (کانون آگهی و تبلیغات پلاک یک) همان مواردی است که در این تارنما اعلام گردیده است و هرگونه ارتباطی خارج از این پل‌های ارتباطی و در هر زمینه یا سطح ارتباطی فاقد اعتبار می‌باشد.

عضویت

  •  کاربر موظف است از نام و نام خانوادگی و مشخصات حقیقی در هنگام ثبت نام استفاده نماید و مسئولیت هرگونه اطلاعات نادرست بر عهده‌ی وی می‌باشد.
  •  جهت استفاده از تارنما، شما باید در سایت عضو شوید. مسئولیت حفاظت از کلمه عبور سایت به عهده خود کاربران می باشد و فاربیت مسئولیتی درمورد سوء استفاده از نام کاربری و رمز عبور کاربران ندارد. لذا در حفظ و نگهداری کلمه عبور خود نهایت تلاش را نموده و آن را در اختیار دیگران قرار ندهید. بدیهی است با انتخاب نام کاربری و رمز عبور شخص شما مسئول کلیه عواقب استفاده از آن، اعم مالی و غیر مالی خواهید بود.
  •  کاربرانی که تمایل به عضویت دارند موظفند اطلاعات کاربری مانند اطلاعات تماس، نام و نام خانوادگی، نام شرکت و سایر اطلاعات درخواستی را بصورت صحیح و بدون ابهام ارائه کرده و در صورت تغییر این اطلاعات نسبت به بروز رسانی پروفایل خود در سایت در اسرع وقت اقدام نمایند. درج هرگونه اطلاعات نادرست، خلاف قوانین سایت بوده و مدیریت سایت حق تعلیق کلیه فعالیتهای متخلفین را برای خود محفوظ نگه می دارد.
  •  کاربران عضو حق واگذاری، اشتراک و نقل و انتقال بخش یا همه حسابهای کاربری خود را به هر شکلی، به سایر اشخاص حقیقی یا حقوقی ندارند.

خدمات طراحی

– تارنما متعهد می شود در صورت دریافت کلیه اطلاعات و موارد مورد نیاز در طراحی، موضوع قرارداد را حداکثر در مدت زمان توافق شده به کارفرما تحویل نماید.
– تارنما اتودهای آماده شده را به سفارش دهنده ارائه می نماید و سفارش دهنده موظف است تا حداکثر تا دو روز نسبت به اعلام نظر اقدام نماید و در غیر اینصورت فرض بر تائید کارفرما خواهد بود.
– اتودهای ارائه شده بر اساس نیازها و سلیقه های اعلام شده از طرف مشتری اعلام می گردد لذا تنها تا دو مرحله تغییرات قابل اجرا خواهد بود و در صورت تغییرات بیشتر، هزینه مجزا دریافت می گردد و در صورتیکه هیچکدام از طرح ها مورد تائید قرار نگیرد، پنجاه درصد از مبلغ سفارش به تارنما پرداخت گردیده و­ قابل استرداد نمی باشد.

– در طراحی علامت تجاری دو اتود ارائه می‌شود و یکی از آنها مورد تائید قرار گرفته و تا دو مرحله ویرایش برای اصلاح انجام می‌شود. بدیهی است در صورت عدم تائید هر دو اتود، پنجاه درصد از مبلغ سفارش توسط مشتری پرداخت شده و سفارش در صورت تمایل مجدداً انجام می‌گیرد و ثبت سفارش مجدد انجام می‌گیرد. بنابراین تا جایی که ممکن است حدود سلایق و خواسته‌های خود را در ابتدا شفاف و معین نمائید.

-در موارد طراحی لوگو و موارد مشابه که ایده‌پردازی به طور کامل به تارنما واگذار می‌گردد، لازم است تا بریف یا خلاصه کاملی برای طراحی لوگو ارائه نمائید و تارنما بر اساس سوابق خود فقط یک اتود ارائه می‌نماید و در صورت عدم وجود بریف، تارنما خود اقدام به تحلیل و بررسی شرایط متری به صورت سطحی نموده و هزینه‌های سفارش افزایش خواهد یافت.
– در صورت عدم تائید طرح ها و فسخ قرارداد، سفارش دهنده متعهد است تا از طرح ها چه به صورت جزئی و چه کلی استفاده ننماید، در غیر اینصورت ملزم به پرداخت کل هزینه مبلغ قرارداد خواهد بود.
– هرگونه اطلاعاتی که از طرف سفارش دهنده در اختیار مجری قرار می گیرد و حکم محرمانه داشته باشد، نزد مجری امانت بوده و وی متهد به حفظ اسرار می باشد.
– هزینه های عکاسی یا خرید تصاویر ارجینال  و موارد مشابه برای اجرای قراردادهای گرافیک به صورت مجزا محاسبه شده و از طرف سفارش دهنده لازم به پرداخت می باشد.
– کلیه طرح ها با کیفیت مناسب و استاندارد ارائه شده و در صورت درخواست فایل لایه باز طراحی های گرافیک (مالکیت معنوی طرح ها)، معادل چهل درصد از مبلغ قرارداد به هزینه ها اضافه خواهد شد.
– در موارد طراحی گرافیک تا قبل از تسویه حساب کامل، فایلهای نهایی شده و اصلی، به سفارش دهنده ارائه نخواهد شد.
– در صورت عدم ارائه اطلاعات مورد نیاز جهت اجرای قرارداد، مدت زمان قرارداد معادل زمان تاخیر پیش آمده افزایش خواهد داشت.